Laureat konkursu „Leśne Impresje”
Dnia 14 czerwca 2018r. w siedzibie Nadleśnictwa Szubin zostały wręczone nagrody uczestnikom XII Edycji Konkursu „Leśne Impresje”, którego motto przewodnie w tym roku brzmiało „Las wyłonił się zza drzew”. Celem konkursu było między innymi zachęcenie uczniów do aktywnego i twórczego spędzania czasu, popularyzacji wiedzy z zakresu edukacji leśnej, popularyzacji walorów przyrodniczych naszego regionu, rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych wśród dzieci i młodzieży szkolnej, poznawanie gatunków roślin i zwierząt. Przedmiotem konkursu było przygotowanie pracy w jednej z dwóch kategorii – malarstwo, grafika oraz forma przestrzenna. Miło nam poinformować, że jednym z laureatów konkursu został uczeń naszej szkoły Krystian Hausz, który wykonał pracę w kategorii – malarstwo, grafika pod opieką nauczycieli Agnieszki Pawlak i Szymona Cybulskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów