Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Dnia 22 czerwca 2018r. w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Kcyni odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała dyrektor szkoły pani Barbara Grodzicka. Pani dyrektor przywitała zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. W kilku słowach podsumowała kończący się rok szkolny, podziękowała za trud włożony w pracę na rzecz szkoły, a także pogratulowała sukcesów wszystkim uczniom oraz tym, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce: Agnieszce Jankiewicz, Damianowi Michasiowi oraz Krystianowi Hauszowi. Pani dyrektor życzyła wszystkim miłych, słonecznych wakacji oraz bezpiecznego wypoczynku. Zakończenie roku było także momentem podziękowań za wieloletnią pracę pani Danucie Rozie i panu Franciszkowi Rybakowi, którzy przechodzą na emeryturę. Podziękowania za trud i pracę włożoną na rzecz uczniów i szkoły złożył również przedstawiciel Rady Rodziców