Słów kilka na temat hałasu...

W piątek (15.03.2019 r.) uczniowie szkoły podstawowej oraz klas przysposabiających do pracy wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym z p. Patrycją Machoń z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią. Tematem spotkania był "Hałas w szkole". Uczniowie uzyskali cenne informacje na temat skutków hałasu dla naszego organizmu, obejrzeli filmy przedstawiające interesujące doświadczenia, a także poznali inne ciekawostki na temat słuchu. Ponadto przy wsparciu prowadzącej zajęcia, ustalili skuteczne sposoby dbania o nasz słuch i zaproponowali zachowania, które sprawią, iż przerwy w naszej szkole staną się odrobinę bardziej ciche.

Dziękujemy Pani Patrycji Machoń za zaangażowanie i przeprowadzenie interesujących zajęć.

Zespół ds. profilaktyki i wychowania