1 2Projekt ,,Bo nie zastąpi Ciebie nikt… 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II” został  doceniony przez ogólnopolskie katolickie czasopismo Przewodnik  Katolicki.  W wydaniu nr 47 z 22 listopada 2020 roku ukazał się artykuł Kamili Marosz w którym opisała prace i działania podjęte w ramach projektu.   Przypominamy, że projekt był finansowany przez Powiat Nakielski. Twórcy i   koordynatorzy projektu to nauczyciele  Zespołu Szkół Specjalnych im Janusza Korczaka w Kcyni panie: Alina Polowiec i Kamila Marosz. Przewodnik Katolicki to czasopismo redagowane przez Święty Wojciech Dom Medialny w Poznaniu  – jest jednym z najstarszych działających polskich wydawców sięgających roku 1897. Czujemy się zaszczyceni, że artykuł ,,Bo nie zastąpi Ciebie nikt… 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II” ukazał się w tak zacnym piśmie.

Tekst: Kamila Marosz