mt_gallery:Konkurs na choinkę Bożonarodzeniową rozstrzygniętyJury w składzie Dyrektor Szkoły Barbara Grodzicka, opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Magdalena Czuk-Napierała, Jurek Napierała po zapoznaniu się z pracami, uwzględniając indywidualne możliwości uczniów jednogłośnie zdecydowało, że wszyscy uczniowie wykonali piękne prace. W związku z tym komisja zdecydowała, iż wszyscy uczniowie zasłużyli na I miejsce w konkursie. Nagrodą za I miejsce w konkursie jest tablet graficzny i takie też nagrody otrzymają drogą pocztową wszyscy laureaci konkursu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że wzięliście udział w konkursie.

Lista laureatów konkursu:
Agata Wika
Julia Szymańska
Karolina Pietrzyka
Maja Sochalsk
Zuzanna Langowska
Klaudia Kaczor
Mikołaj Nużkiewicz
Krystian Hausz
Michał Szymczyk
Kacper Dalkhe
Kamil Drygała
Konrad Tomaszewski
Jędrzej Andrzejewski
Bartek Walentyn