STOP DEPRESJI

Szkolenie pod hasłem DEPRESYJNOŚĆ u dzieci i młodzieży - rozpoznawanie i pierwsze interwencje pomocowe 🖐️Jak rozpoznać depresję i jej skutecznie przeciwdziałać w trudnych dla wszystkich, a szczególnie dla dzieci i młodzieży czasach...? Nasi nauczyciele i terapeuci biorą udział w szkoleniach i warsztatach, aby móc świadomie i efektywnie towarzyszyć uczniom w etapach ich rozwoju oraz pomagać rodzicom na bieżąco rozpoznawać i rozwiązywać problemy towarzyszące trudnemu okresowi dojrzewania i dorastania. Razem POKONAMY TRUDNOŚCI 🙂 Szkolenie przeprowadziły prelegentki, p. Aneta Buras- Walentowska oraz p. Joanna Staniszewska- przedstawicielki Powiatowej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Nakle nad Notecią 🙂 Warsztaty zorganizowane z inicjatywy p. Aleksandry Banach- pedagoga szkolnego 🙂 #depresjaumłodzieży #szkołyspecjalne #pomagamyrodzicom #szkoleniadlanauczycieli