ROZSTRZYGNIĘCIE Gminnego Konkursu na Palmę Wielkanocną
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne PODZIĘKOWANIA od pani Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni, Ilony Kurdelskiej, za wykorzystanie swoich talentów artystycznych, zaangażowanie w proces twórczy i kultywowanie regionalnej tradycji palmy wielkanocnej na PAŁUKACH. Obdarowani zostali również w nagrodę ogromem słodkości. Brawo Daniel- Szkoła Podstawowa 👍 Brawo Weronika- Szkoła Branżowa I Stopnia 👍 Brawo Mariusz - Szkoła Przysposabiająca do Pracy😊p. Joanna i p. Agnieszka 😘 #szkolaspecjalna #konkursnapalme #edukacjaregionalna #palmawielkanocna
Wysłano z aplikacji mobilnej WP Poczty Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne PODZIĘKOWANIA od pani Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni, Ilony Kurdelskiej, za wykorzystanie swoich talentów artystycznych, zaangażowanie w proces twórczy i kultywowanie regionalnej tradycji palmy wielkanocnej na PAŁUKACH. Obdarowani zostali również w nagrodę ogromem słodkości. Brawo Daniel- Szkoła Podstawowa 👍 Brawo Weronika- Szkoła Branżowa I Stopnia 👍 Brawo Mariusz - Szkoła Przysposabiająca do Pracy😊p. Joanna i p. Agnieszka 😘 #szkolaspecjalna #konkursnapalme #edukacjaregionalna #palmawielkanocna