Zajęcia pozalekcyjne „Siła z natury!” rozpoczęte!!!!

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Kcyni
rozpoczyna kolejną przygodę!

Kolejny już raz realizujemy projekt na zajęcia pozalekcyjne finansowany przez Powiat Nakielski. Wczorajsze warsztaty plastyczne z wybitnym ornitologiem, utalentowanym plastykiem, a przede wszystkim niesamowitym i bardzo pozytywnym człowiekiem Dawidem Kilonem rozpoczęły cykl spotkań o charakterze edukacyjno-terapeutycznym. Podjęte działania są swoistą kontynuacją wcześniejszych projektów realizowanych w 2015r. „Mądrość z NATURY!” oraz w 2019r. „Wilczym tropem!”. Doświadczenia z poprzednich lat pozwalają nam planować takie działania, które wyzwolą silne i bardzo pozytywne emocje. A nie ma nic wartościowszego dla wiedzy i terapii, jak UŚMIECH. Dziękujemy naszym uczniom za chęć udziału w kolejnych zajęciach. Obiecujemy Wam jeszcze dużo radości i niezapomnianych przeżyć. Czekajcie na dalsze niespodzianki.

Koordynatorzy projektu Magdalena Czuk-Napierała i Szymon Cybulski