Uroczystość w Korczaku!

W dniu 28.05.2024 w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością, Dzień Dziecka oraz Dzień Patrona naszej szkoły. Ta piękna, przepełniona humorem i pozytywną energią uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną zorganizowaną  pod pomnikiem Janusza Korczaka. Uczniowie złożyli kwiaty i wysłuchali przesłań,  które zostawił dla nas Janusz Korczak. Kolejną ważną częścią spotkania, była Korczakiada, w ramach której uczniowie pod okiem p. Joanny Nadolnej i p. Ewy Żelechowskiej zaprezentowali swoją wiedzę o patronie w teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Ostatnim etapem spotkania była szalona zabawa na ogromnym dmuchanym torze przeszkód, nauka tańca prowadzona przez profesjonalną instruktorkę oraz smaczny poczęstunek przygotowany dla wszystkich gości. Serdeczne podziękowania  dla uczestników i organizatorów.  Jak co roku wszyscy bawili się znakomicie. Już dziś zapraszamy na kolejne świętowanie w przyszłym roku szkolnym.