XV Powiatowy Festyn Rekreacyjno - Sportowy Szubin – 20.09.2017r.
20 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w XV Powiatowym Festynie Rekreacyjno - Sportowym zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie. Zmagania międzyszkolne odbyły się na boisku sportowym „ORLIK”. Dopisała piękna wrześniowa pogoda, dzień był wyjątkowo ciepły i słoneczny.
Spotkanie uświetnili swoją obecnością Starosta Nakielski, Pan Tomasz Miłowski oraz Burmistrz Szubina, Pan Artur Michalak. Zebranych serdecznie przywitała Dyrektor ZSS, Pani Kinga Ciszewska.
W trakcie festynu o miejsce na podium walczyli zawodnicy z czterech szkół:  Karnowa, Kcyni, Koronowa i Szubina. Każdą  z placówek reprezentowały dwie drużyny składające się z grupy młodszej i starszej.

 

Celem spotkania była przede wszystkim zdrowa, sportowa rywalizacja międzyszkolna, której towarzyszyła przyjazna atmosfera wzajemnej integracji i zabawy.

Efektem zmagań sportowych dzieci i młodzieży były następujące wyniki:

  • I miejsce ZSS Szubin
  • II miejsce ZSS Karnowo
  • III miejsce ZSS Kcynia
  • IV miejsce ZSS Koronowo

Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Liliana i Monika Dzik, Malwina Jędrzyńska, Julia Szymańska, Bartosz Leszczyński, Kacper Dalke, Mariusz Winiaszewski i Krystian Hausz. Do rozgrywek sportowych uczniów przygotowały panie Kamila Marosz i Agnieszka Pawlak, które sprawowały również opiekę nad wychowankami podczas festynu.