Świąteczne spotkanie integracyjne
Dnia 14 grudnia 2017r. uczniowie wraz z opiekunami panią Aleksandrą Banach i panią Agnieszką Pawlak wybrali się z wizytą do Przedszkola Miejskiego w Kcyni. W ramach spotkania przeprowadzone zostały zajęcia twórcze poruszające tematykę Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki przy pomocy starszych kolegów ozdabiali choinki kolorowymi aplikacjami świątecznymi. Wspólnej pracy towarzyszyła radość i śpiew kolęd. Na zakończenie zajęć uczniowie naszej szkoły podarowali maluchom z grupy „Pszczółki” choinkę z łańcuchów, a „Pszczółki” uraczyli nas słodkim poczęstunkiem oraz drobnym upominkiem. Opiekunowie wraz z uczniami dziękują pani Katarzynie Cybulskiej za zaproszenie i mile spędzony czas. Panie Ola i Aga dziękują uczniom, którzy chętnie zaangażowali się w przygotowanie spotkania i udział w nim.