Bohater miesiąca

Po przerwie w mury naszej szkoły wraca konkurs „Bohater Miesiąca”. Przypominamy, że jego celem jest promowanie właściwych zachowań oraz empatii względem drugiego człowieka.

Szkolny Bohater Miesiąca to osoba, która daje siebie innym. Umie i lubi się dzielić. Pokazuje swoim zachowaniem, że uczeń naszej szkoły może robić rzeczy niezwykłe dla innych. Miło i grzecznie odnosi się do rówieśników, nauczycieli, rodziców oraz gości, którzy odwiedzają nasze szkolne mury. Potrafi wybaczać i wyciągać rękę do zgody. Sprawia, że szkoła staje się miejscem przyjaznym i serdecznym. Szkolny Bohater Miesiąca to ktoś, kogo codziennie mijasz na korytarzu, stoisz obok niego na przerwie.

Bohaterem miesiąca marca zostaje uczennica, która od momentu przekroczenia szkolnych drzwi, podbiła serca wszystkich uczniów i nauczycieli. Ta „Mała Bohaterka” pokazuje innym swoją wrażliwość i temperament. Jej cechą rozpoznawczą jest spontaniczność, życzliwość oraz serdeczność w relacjach z innymi. Gdy na szkolnym korytarzu widzi, że ktoś jest smutny, reaguje natychmiast i przytula się do tej osoby, wywołując na twarzy uśmiech.

Bohaterem Marca została Zuzanna Langowska-
Dziewczynka pozytywnie nastawiona do świata i innych.
Gratulujemy!!!!