Biwak integracyjny w Smerzynie
W dniach 7-8 czerwca 2018 roku odbył się biwak integracyjny dla uczniów naszej szkoły, którego organizatorami byli pani Ewa Żelechowska oraz panowie Robert Mazur i Jerzy Napierała – opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. W Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym w Smerzynie, położonym z dala od cywilizacji i miejskiego gwaru uczestnicy  mieli zapewnione liczne atrakcje. Nie było chwili na nudę. Spacer po przepięknej okolicy, plażowanie nad czystym jeziorem, gra w piłkę siatkową, łowienie ryb, zabawne gry towarzyskie, wieczorne ognisko i gwóźdź programu – nocne podchody. Wyjazd pozostanie na długo w pamięci młodych „korczakowców”, gdyż jak wszyscy zgodnie stwierdzili, był to wyjątkowych czas, pełen pozytywnych wrażeń, emocji, relaksu i przedsmaku wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorepartażu!