UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
Dnia 3 września 2018r. w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Kcyni odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie pani dyrektor Barbara Grodzicka życzyła całej społeczności szkolnej, aby nowy rok szkolny 2018/2019 obfitował w radosne chwile, sukcesy i zadowolenia. Powitała również nowych uczniów i ich rodziców, zapewniała, że będą się czuć w naszej szkole jak we własnym domu oraz, że mogą liczyć na wsparcie zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli. Pani Agnieszka Maciejewska odczytała list od Starosty Nakielskiego pana Tomasza Miłowskiego, w którym życzył całemu gronu pedagogicznemu i uczniom powodzenia i sukcesów. Na zakończenie pani dyrektor przedstawiła wychowawców klas i zaprosiła uczniów oraz rodziców na spotkanie organizacyjne.