Sprawni Razem
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Nożnej Halowej „Sprawni Razem”

Wzorem lat poprzednich nasza szkoła wzięła udział w wojewódzkim turnieju futsalu, który tradycyjnie już odbył się w Żninie (20 litopada.2018). Jego głównym celem jest promocja zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu wolnego oraz piłki nożnej wśród młodzieży. W tym roku w zawodach wzięło udział 11 reprezentacji szkół i placówek. Nasi chłopcy po rozegraniu spotkań grupowych niestety nie zakwalifikowali się do ścisłego finału, choć w ostatecznym rozrachunku i tak zajęli bardzo wysokie 5 miejsce, czego serdecznie im gratulujemy!

Skład reprezentacji naszej szkoły: Szewczuga Mateusz, Kalinowski Zbysław, Kiełpikowski Patryk, Furtak Patryk, Nowak Mikołaj, Krzykacz Mikołaj, Dahlke Kacper, Leszczyński Bartosz.