O wilkach i przyrodzie w ZSS w Kcyni. Ciąg dalszy

W ramach projektu "Wilczym tropem! Nie taki wilk straszny jak go malują" finansowanego przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, odbyło się kolejne spotkanie z ciekawym gościem. Tym razem w naszej szkole zawitał ornitolog, podróżnik, utalentowany rysownik Pan Dawid Kilon. Podczas spotkania z młodzieżą Pan Dawid zaprezentował nam w jaki sposób maluje się pastelami. Młodzież zauroczona samym Panem Dawidem oraz jego talentem spróbowała sił rysując piękne piórka oraz postać wilka. Prace wykonane techniką suchych pasteli przyozdobiły ściany naszej szkoły. W każdym uczniu ujawnił się talent, a pozytywna energia którą przekazał Pan Dawid utrzymywała się w szkole jeszcze wiele dni. Bardzo dziękujemy Panu Dawidowi za spotkanie i liczymy, że w przyszłości jeszcze nie raz odwiedzi naszą szkołe.

Magdalena Czuk-Napierała
Jurek Napierała