Z wizytą u „Pszczółek”

Dnia 16 listopada mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia w Przedszkolu Miejskim im. Ziemi Pałuckiej. Serdecznie i z wielkim entuzjazmem ugościła Nas grupa „Pszczółek”. Przedszkolaki z zapałem wysłuchały ciekawostek o jeżach. Opowiedziały kto spotkał kłującego zwierzaka w ogródku czy na działce dziadków. Następnie przystąpiły do zadań związanych z bohaterem spotkania. Każdy wykonał wyjątkowego sensorycznego jesiennego kolczastego zwierzaka. Jeże nie posiadały igieł, a spożywcze zamienniki z kaszy, ryżu, soczewicy i gruboziarnistej soli. Każdy dał się pogłaskać i był miły w dotyku. Pomysłowość i kreatywność przedszkolaków nie ma granic. Nie tylko pracują z dużym zaangażowaniem, jednocześnie prowadzą ciekawe rozmowy i dzielą się swoimi przemyśleniami.  Powstały wyjątkowe i piękne prace.

W podziękowaniu za zaproszenie „Pszczółki” otrzymały od nas pamiątkowe jesienne drzewo ze swoimi zdjęciami, a my od Nich piękne podziękowanie.

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Cybulskiej za zaproszenie i możliwość spotkania z jej wyjątkową grupą. Przesyłamy gorące pozdrowienia i mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy się ponownie.

Agnieszka Pawlak i Aleksandra Banach.