Wycieczka do Cinema City
Dnia 7 grudnia 2021roku, w ramach edukacji polonistycznej, odbyła się wycieczka na seans filmowy „Lew, wilk i ja” do Cinema City w Bydgoszczy. Uczniowie mieli możliwość poznać niesamowitą historię przyjaźni między dwójką dzikich zwierząt i młodą dziewczyną. Zekranizowana historia wzruszyła młodych widzów. Oglądanie filmów na „dużym ekranie” to zawsze wspaniała przygoda. Nie zabrakło „filmowych dodatków” kubków z popcornem i colą.
Uczniowie w czasie wycieczki, szczególnie młodsi, mieli możliwość treningu umiejętności społecznych- właściwego zachowania w autobusie, samodzielnego zamówienia hamburgera w Mac Donald, czy poruszania się zgodnie z kierunkami po alejach galerii handlowej Focus Parku. Wycieczka przebiegła w przyjemnej atmosferze, a jej uczestnicy spisali się wzorowo. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i emocji. Całość odbyła się ze szczególnym zachowaniem reżimu sanitarnego.
Pomysłodawczynie i organizatorki filmowej wyprawy, Ewa Żelechowska i Joanna Nadolna, serdecznie dziękują wszystkim uczniom za udział w wycieczce.
W wycieczce uczestniczyli: Paweł Jurek, Amelia Górna, Weronika Vollmuler, Zuzanna Langowska, Kinga Jasińska, Mariusz Winiaszewski, Michał Szymczyk, Kacper Warmiński, Karolina Pietrzycka, Krystian Hausz, Mikołaj Nuszkiewicz, Kacper Dahlke i Anna Winiaszewska.