Bajkowe JasełkaDnia 17 grudnia 2021 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Kcyni zaprezentowali się w bożonarodzeniowym przedstawieniu pt.” Bajkowe Jasełka”. Wprowadzając wszystkich w przedświąteczny nastrój zachęcali do wspólnego kolędowania i przeżywania Świąt. Uczniowie wcielili się w przeróżne role.  Za przygotowanie przepięknych strojów opiekunowie szkolnego koła teatralnego „Perła” dziękują bardzo rodzicom. Po części artystycznej wszyscy zebrani przyjęli życzenia od pani Dyrektor Barbary Grodzickiej oraz drobne upominki, które zostawił dla dzieci Św. Mikołaj. W tym dniu doceniono również uczniów biorących udział w szkolnym konkursie na „OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ” (org. Agnieszka Pawlak,  Magdalena Czuk-Napierała) oraz rozstrzygnięto TURNIEJ GIER STOLIKOWYCH (org. Daniel Olszak). Kontynuując tradycję szkolną p. pedagog Aleksandra Banach przygotowała dla wybranych uczniów świąteczną paczkę. W tym roku miała ona charakter motywacyjno-doceniający zasługi i zaangażowanie ucziów.  Dołączając się do życzeń p. Dyrektor opiekunowie koła teatralnego składają wszystkim najlepsze życzenia:

ZDROWYCH, RODZINNYCH, PEŁNYCH MIŁOŚCI I SPOKOJU ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Agnieszka Pawlak
Magdalena Czuk-Napierała