Warsztaty plastyczne „Laurka dla mamy”

Bo mamy są najlepsze, na deszcze i na kleszcze
I są najlepsze jeszcze, na strachy i na dreszcze

I. Landau

Dnia 20 maja 2022r. opiekunowie Samorządu Szkolnego, p. Joanna Nadolna i p. Elżbieta Kalka, zaprosili uczniów na warsztaty plastyczne pod hasłem „Laurka dla mamy” w związku ze zbliżającym się Dniem Matki. Uczestnicy spotkania zaprojektowali i wykonali kartki okolicznościowe dla swoich mam. Wypisali piękne życzenia i miłe słowa. Jednocześnie spotkanie było okazją do rozmowy na temat wartości rodziny i uczuć rodzicielskich. Warsztaty odbyły się w ranach planu pracy Samorządu Uczniowskiego rok szkolny 2021/2022. Uczestnicy- MALI ARTYŚCI to: Klaudia Kaczor, Maja Sochalska, Mariusz Winiaszewski, Weronika Vollmuler, Zuzanna Langowska, Kinga Jasińska, Kacper Warmiński, Przemek Zabel.

Joanna Nadolna