Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Dnia 24.06.2022r. uczniowie Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Kcyni rozpoczęli zasłużone  wakacje. O godzinie 8:00 p. Dyrektor Barbara Grodzicka, oficjalny Gość p. Starosta Tadeusz Sobol oraz uczniowie dbający o oprawę artystyczną, wprowadzili wszystkich zebranych w wakacyjny nastrój. Wiele podziękowań, dużo życzeń i próśb o bezpieczny powrót usłyszeli uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły. Oficjalnie wszyscy zebrani usłyszeli o tym, że od nowego roku szkolnego naszą placówką kierować będzie nowy Dyrektor p. Agnieszka Maciejewska. Podziękowania za pracę od Rady Pedagogicznej oraz Rodziców odebrała p. Barbara Grodzicka, piastująca stanowisko Dyrektora do końca wakacji. Po odebraniu świadectw z niegasnącymi uśmiechami wszyscy wyruszyli na zasłużony odpoczynek.

Do zobaczenia we wrześniu!

Opiekunowie koła teatralnego " Perła"