Festyn Sportowo-rekreacyjny w Szubinie

Nasi uczniowie, jak co roku, wzięli udział w festynie sportowo-rekreacyjnym zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie, którego głównym celem jest promowanie sportu przez zabawę oraz kształtowanie nawyków aktywnego spędzania czasu wolnego.

Jak zwykle zabawa była przednia… Dzieci i młodzież „rywalizowali” w szeregu atrakcyjnych konkurencji sportowych, świetnie się przy tym bawiąc. Ale jak to zwykle podczas zawodów sportowych bywa, trzeba było wyłonić zwycięzcę. Podobnie jak w ubiegłym roku bezkonkurencyjni okazali się gospodarze z Szubina. Nasi uczniowie zajęli II miejsce, choć musieli o nie powalczyć w dogrywce z kolegami i koleżankami z Koronowa. Tuż za podium uplasowała się drużyna z Karnowa.

Wyniki wynikami, jednak najważniejsze, że wszyscy młodzi sportowcy kończyli festyn z uśmiechem na twarzy. Otrzymali oni także upominki i nagrody rzeczowe ufundowane przez szkołę w Szubinie.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie się spotkamy!

Do festynu uczniów przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego: Kamila Marosz i Robert Mazur.