Wielkanocne odwiedziny
W poniedziałek tj. 11 kwietnia uczennice naszej szkoły: Amelia Górna, Zuzanna Langowska oraz Maja Sochalska wybrały się wraz z paniami A. Pawlak i A. Banach na zajęcia do Przedszkola Miejskiego. Po raz kolejny przedszkolaki z grupy „Pszczółek” serdecznie Nas ugościli. Spotkanie rozpoczęło się od wielkanocnych zagadek. Żadna z zagadek nie była dla „Pszczółek” trudnością. Następnie wspólnie wykonaliśmy kolorowe papierowe jajka. Każdy musiał dopasować odpowiedni fragment papierowego puzzla, który stworzył ciekawą, wzorzystą pisankę. Na koniec wykonaliśmy tajemnicze jajka, które ukryły w sobie zajączki.

Twórczość plastyczna zachęca do podejmowania inicjatywy, rozwija samodzielność oraz wytrwałości oraz pobudza i rozwija ekspresyjne wyrażanie myśli poprzez wybrane formy.

Przyjazna i wesoła atmosfera towarzyszyła nam przez całe zajęcia. Był to mile spędzony czas, który zapisze się w naszych wspomnieniach.